replika telefonlarda imei değiştirme [Kodsuz ve Rootsuz]

Gönderen Replika Cep Telefonu 10/10/2017 0 Yorumlar imei,

Yurtdışından getirdiğiniz kaçak telefonların ve Kore, Çin malı replika telefonların imei numarasını, MTK Engineering Mode uygulaması ile çok kolay bir biçimde değiştirebilirsiniz.

İnternette çoğu sitede bulunan imei değiştirme kodları işe yaramıyor. İmei değiştirmek için artık kod aramanıza gerek yok. Tüm MTK prosedürcili android cihazlarınızın imei numarasını MTK Engineering Mode uygulaması ile değiştirebilirsiniz.

MTK Engineering Mode uygulaması root gerektirmiyor yani rootsuz telefonlarınızda kullanabilmeniz mümkün. Samsung, HTC, LG, Sony ve diğer bütün marka cep telefonlarının imei numarasını MTK Engineering Mode uygulaması ile değiştirebilirsiniz.

MTK Engineering Mode Kullanımı

MTK Engineering Mode programını Google Play üzerinden indirmek için BURAYA tıklayın.
MTK Engineering Mode programını çalıştırın ve MTK Setting düğmesine dokunun.
Gelen ekranda Telephony sekmesi altında bulunan GPRS opsiyonuni seçin.
Karşınıza imei numarası yazan yer gelecektir. Buradaki imei numarasını silip elinizde bulunan geçerli imei numarasını yazın.
İmei numarasını yazdıktan sonra Write IMEI opsiyonuni seçin. İşlemin başarı ile gerçekleştiğini yazan bir pencere çıkacaktır OK diyin.
Son olarak Attached düğmesine dokunun. Attached prosedürünün gerçekleştiğini gösteren bir mesaj kutusu çıkacaktır OK diyin. Daha sonra uygulamadan çıkın.
Telefonunuzu kapatıp yeniden açın. Artık yeni imei numaranız geçerli olacaktır. Yeni imei numaranızı görüntülemek için arama bölümüne *#06# yazın.

Yorum Yaz